Jak wybrać odpowiednią bieliznę ślubną do sukni?

Bardzo ważnym elementem podczas komponowania ślubnej kreacji z całą pewnością jest bielizna. Bielizna ślubna powinna być w odpowiedni sposób dostosowana do sukni ślubnej, którą planuje założyć przyszła Panna Młoda.

Suknia ślubna bez pleców

Wśród różnych modeli sukien ślubnych, które są chętnie wybierane przez przyszłe Panny Młode można przede wszystkim wyróżnić suknię bez pleców. Jest to bardzo popularny i ponadczasowy model, dlatego warto do niego w odpowiedni sposób dobrać bieliznę. Najlepszym rozwiązaniem do tego typu sukni będzie wybranie samoprzylepnych miseczek żelowych, które w bardzo dobry sposób będą podtrzymywać biust. Rozwiązanie to w szczególności sprawdzi się u pań, które mają stosunkowo mały biust. Niestety u kobiet z większym biustem warto wybrać inny model sukni, ponieważ miseczki żelowe nie będą u nich dobrze wyglądać.

Bielizna w lekkich sukniach ślubnych

Kolejnym bardzo popularnym modelem sukni ślubnej z całą pewnością jest suknia, która została wykonana z takiego materiału jak tiul. Jest to materiał o stosunkowo dużej przezroczystości, dlatego warto do niego wybrać odpowiedni rodzaj bielizny. Klasyczny biustonosz raczej w tym przypadku się nie sprawdzi, dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem będą samoprzylepne miseczki żelowe. Dzięki nim biust będzie odpowiednio podtrzymany, a także niewidoczny pod suknią. Jednak jest to rozwiązanie przeznaczone głównie dla kobiet, które mają stosunkowo mały biust i nie sprawdzi się raczej u pań z większymi piersiami. W ostatnich latach bardzo popularne stały się wszelkiego rodzaju suknie ślubne w stylu boho. Są to zazwyczaj suknie lekkie i zwiewne, wykonane z bardzo delikatnych materiałów. Bardzo dobrze sprawdzi się w nich taka bielizna jak body wyszczuplające z wbudowanym biustonoszem. W sprzedaży można znaleźć różne modele tego rodzaju bielizny ślubnej, na przykład takie wykonane z koronki.