Kartki ślubne

W tej chwili wybór kartek ślubnych jest naprawdę szeroki. Kartki okazjonalne kupić można w każdym sklepie papierniczym. Ich natłok sprawia, że czasami nie wiadomo, na co się zdecydować i którą wybrać. Dlatego też warto wcześniej określić sobie, czego konkretnie się szuka i trzymać się tego.

Kartki na ślub- jakie wzory są aktualnie w modzie? Na co się zdecydować?

kartki ślubne

Z całą pewnością, czymś, co nie wychodzi z mody, jest klasyka. To właśnie dlatego klasyka doskonale się sprzedaje i zawsze się sprawdza. Klasyczne kartki ślubne zazwyczaj zachowane są w jasnej tonacji i zawierają proste, klasyczne życzenia, pod którymi wystarczy się podpisać. Takie kartki oczywiście mogą posiadać drobne ozdoby w stylu delikatnych koronek, falbanek lub podkreślonych obramowań, ale nie jest to koniecznością.
Zupełnie inaczej prezentują się kartki na śluby w luźnym stylu, fajne kartki znajdziesz na Twojakartka. Bardzo często zawierają one lekko zabarwione żartem treści nawiązujące do utraty wolności, czy ucieczki sprzed ołtarza. Ozdobione są niekiedy zabawnymi rysunkami. Na pewno będą strzałem w dziesiątkę dla par młodych, które znają się na dowcipach i do całej ceremonii ślubnej podchodzą raczej na luzie, a wesele zachowane jest w charakterze nieformalnej zabawy.